پیش ثبت نام مهد

شرایط و ضوابط عمومی ثبت نام

بسمه تعالی
ضمن عرض خوش آمد گویی به مرکز اموزشی ارمغان هستی
شرایط و ضوابط عمومی ثبت نام


1ــ ثبت نام به صورت ماهیانه و ترمیک (سه ماهه ) صورت می گیرد،شهریه ماه اول به هیچ وجهی مسترد نمی گردد.
2ــ مرکز در دو شیفت نیمه وقت(13:30ـــ7:30) و تمام وقت (16:00ــ7:30) ثبت نام می نماید. در صورت حضور بیش از ساعات ثبت نام شده با هماهنگی قبلی به ازای هر ساعت مبلغ 1500 تومان دریافت می گردد.
3ــ آوردن کودک تب دار و بیمار به مرکز ممنوع می باشد و کودک تنها با گواهی پزشک مبنی بر بلامانع بودن حضور، پذیرفته می شود.
4ــ اولیاء موظف می باشند کلیه خوراکی های کودک را پوست کنده و خرد کرده در ظرف در بسته به مهد بفرستند. ضمنا از فرستادن تنقلات زیان آور (چیپس،پفک،شکلات و...) جدا خودداری فرمایید.
5ــ وسایل خواب کودک در کاور مناسب جهت نگه داری به مهد تحویل گردد.
6ــ رزرو جای کودک در صورت غیبت بیش از یک ماه مقدور نمی باشد. در صورت تمایل به رزرو 50%  شهریه ماهانه اخذ می گردد.(ضمنا مرکز در ایام تعطیلات رسمی و نوروز تعطیل می باشد).
7ــ اولیاء کودک موظف می باشند غیبت کودک را به مهد اطلاع داده و در صورت عدم حضور کودک شهریه برای ماه دیگر منظور نمی گردد.
8ــ زمان شروع کلاس های آموزشی از ساعت 9:00 صبح آغاز می گردد.
9ــ کودک تنها به پدر و مادر و اشخاص معرفی شده در فرم ثبت نام تحویل می گردد.
10ــ مسولیت آوردن اشیاء گران بها (طلا، جواهرات و وسایل بازی الکترونیکی و ...) بر عهده اولیاء می باشد و این مرکز هیچگونه مسؤلیتی در قبال مفقود شدن اشیا گرانبها  ندارد.
11ــ مرکز در صورت مشاهده هر گونه اختلال رفتاری در کودک می تواند ظرف مدت 15 روز به اولیاء محترم اعلام و از پذیرش کودک خودداری نماید.
12ــ شهریه مربوط به فروردین ماه همزمان با شهریه اسفند (دو ماهه) به صورت کامل دریافت می گردد.
13- هزینه مربوط به جشن های مناسبتی و فصلی و همچنین اردوهای تفریحی،آموزشی در صورت تمایل به حضور نوآموز جداگانه اخذ می گردد.

موافق هستم